ExtremE 60 UNI OGame.pl

Sojusz EXTREME 60 UNI


#1 21-09-08 18:39:55

ludek

Admin

Zarejestrowany: 18-09-08
Posty: 9
Punktów :   

moje doswiadczenia

gadlem  z kims  z naszego soja  dzis i pomyslałem że  moge podzielic  sie swymi doswiadczeniami  .Po 1  planety  w  grupie  na  poczatek  moga  być  tzn  w  jednej  gali  ,niemniej  nie  rozwija  sie  planet  ktore maja  mniej  niz  170  pol    robi  sie  z  nich  farmy rozwijając  do  poziomu  nawet  100 pol   bo  pózniej  gdy  porzuca sie  taka  majac  400.000   pkt  nawet  nie  widac  ubytku.   Dlatego  najlepiej  jest  budowac  1 planete  mocniej  niz  te  ktore maja  zostac  o 2-3  poziomy szybciej i  tam  zbudować  lepsza  obrone ,   Gdy  dochodzi sie  do  wyższego  poziomu  punktowego  zaczyna  brakowac  celow  ataku  i  musisz  porzucic   jakies planety   wiec  nie  ma  dylematu  że  zabudowana  , puszczasz  ja  z  dymem  i  szukasz  drugiego  miejsca  i   wiekszej  planety. To  w  przyszłości  nie  problem bedzie  znależć. Najwieksze  teoretycznie  sa  w pozycjach  4,5,6 .  Bo  każdy  kto troche  pogra  zobaczy  że   musi  byc  obecny  w kilku galach  a  gdy  ma  moony  nie  ma problemu z przerzutem  floty  bo bedzie  mial teleportery. Co do  badań   to  własnie  mi  pisał  że   robi  ekspedycje  na  6   ha ha  .  będzie  latał  w  zaswiaty pewnie .  Ma  za  malo slotow  obecnie  i zablokuje  sobie  kolewjny,  nie  myśli   na jutro.   tyle  na  razie   ,może  ktoś  bardziej doswiadczony  wypowie  sie  o tym  i  o  innych  sprawach  jag  grad  by  w  miare  szybko  rosnąc  i nie  widziec  tylko  dnia  dzisiejszego.   pozdro

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mwsec1forum.pun.pl www.razem.pun.pl www.gormiti.pun.pl www.rponline.pun.pl www.blackcherry.pun.pl